Zrealizuj swoje marzenia z programem Bezpieczny Kredyt 2%

Ocena 4,9 na podstawie 91 opinii z Google

Co otrzymasz?

Sprawdzisz czy kwalifikujesz się do programu

Dowiesz się czy spełniasz wymagania programu Bezpieczny Kredyt 2%, który umożliwi Ci zakup mieszkania lub domu na preferencyjnych warunkach.

Przygotujesz się do wnioskowania o kredyt

Z naszą pomocą przygotujesz kompletny i skuteczny wniosek o kredyt hipoteczny w ramach programu Bezpieczny Kredyt 2%. Dzięki temu zwiększysz szanse na pozytywną decyzję.

Otrzymasz wsparcie doświadczonego eksperta

Nasi doświadczeni eksperci pomogą Ci w całym procesie uzyskiwania kredytu hipotecznego w ramach programu Bezpieczny Kredyt 2%. Otrzymasz kompleksową pomoc w każdym etapie.

Opinie z Google

Zobacz wszystkie opinie

Częste pytania

© 2023 jakikredyt.pl | Polityka Prywatności | Klauzula informacyjna | Regulamin

Administratorem Danych Osobowych jest SOLO PROJECT Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000631736 , NIP: 8992796063. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a RODO oraz art. 9 ust. 2 lit. a, zgodnie z którymi przetwarzanie odbywa się na podstawie wyrażonej zgody. W przypadkach, w których przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody (art. 6 ust. lit. a RODO) przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.

Solo Project Sp. z o.o. nie świadczy usługi doradczej w rozumieniu ustawy z dnia 23 marca 2017 r. o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami. Przedstawiane informacje na tej stronie umożliwiają zamówienie porównania symulacji kredytu hipotecznego w różnych bankach i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Całkowite koszty kredytu oraz RRSO mogą być wyliczone po wybraniu konkretnej oferty oraz po konsultacji z ekspertem kredytowym.