Zamów bezpłatne konsultacje z ekspertem

Otrzymasz analizę zdolności kredytowej oraz porównanie ofert kredytowych

Ocena 4,9 na podstawie 91 opinii z Google

Znajdź Eksperta

» łódzkie
» Dariusz Adrianowski

Dariusz Adrianowski

Ekspert Kredytowy
(Lendi Sp. z o.o.)

Dodaj opinię o ekspercie »

Województwo: łódzkie
Doświadczenie: 9 lat
Specjalizacje: Kredyty hipoteczne, Kredyty gotówkowe, Kredyty firmowe
Obsługiwane miasta: Łódź, Zgierz, Pabianice, Kutno, Gostynin, Łowicz, Skierniewice, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Sieradz

O Ekspercie

Z branżą finansową związany od kilkunastu lat. Pracuje jako niezależny Ekspert Kredytowy oraz zarządza własnym zespołem ekspertów świadczących usługi pośrednictwa finansowego. Stara się pomóc w uzyskaniu jak najlepszego finansowania dla Klientów detalicznych i firmowych. Przede wszystkim skupia się na kredytach hipotecznych. Dodatkowo zawodowo związany jest z Katedrą Bankowości Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie prowadzi zajęcia z zakresu bankowości, marketingu bankowego czy współczesnych trendów bankowości. To ciekawe doświadczenie daje mu możliwość przekazywania wiedzy i praktyki, której codziennie doświadcza w ramach własnej działalności.

Wieloletnie doświadczenie, dobra wiedza produktowa i procesowa, otwarcie na Klienta i silne z Nim relacje, gwarantują dużą skuteczność realizowanych przeze mnie transakcji. Wspieram i pomagam Klientów w realizacji Ich inwestycji oraz w szukaniu rozwiązań finansowych adekwatnych do Ich potrzeb. Praca daje mi dużo satysfakcji i spełnienia. Realizację zadań i prowadzenie Klientów przez cały proces kredytowy traktuję jako misję oraz wspólną drogę, której zakończeniem jest Ich zadowolenie oraz zakup wymarzonej nieruchomości.

Umów konsultację z Dariuszem Adrianowskim

Odpowiedz na kilka pytań, aby ekspert mógł się przygotować do spotkania

"*" oznacza pola wymagane

Etap 1 z 5