Zamów bezpłatne konsultacje z ekspertem

Otrzymasz analizę zdolności kredytowej oraz porównanie ofert kredytowych

Ocena 4,9 na podstawie 91 opinii z Google

Znajdź Eksperta

» mazowieckie
» Dorota Żelechowska

Dorota Żelechowska

Ekspert Kredytowy
(GOLD Finance Sp. z o.o.)

Dodaj opinię o ekspercie »

Województwo: mazowieckie
Doświadczenie: 4 lata
Specjalizacje: Kredyty hipoteczne
Obsługiwane miasta: Warszawa, Pruszków, Piaseczno, Otwock, Mińsk Mazowiecki, Wołomin, Wyszków, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki

O Ekspercie

Posiada wykształcenie wyższe kierunkowe, które zdobyła na Uniwersytecie Warszawskim. Z branżą kredytową związana od 2017 roku. Profesjonalistka, która specjalizuje się w kredytach hipotecznych i gotówkowych. Obszarem jej działania jest przede wszystkim Warszawa i gminy przyległe, ale prowadzi również transakcje na terenie całego kraju. Swoim Klientom pomaga na każdym etapie procesu starania się o kredyt. Układa plan postępowania i dostosowuje indywidualnie do Klienta ofertę banku oraz jeśli to możliwe – negocjuje warunki cenowe.

Jestem w stanie ukierunkować działanie tak, aby sfinalizować transakcję. Dla mnie nie ma przeszkód nie do pokonania, a główną barierą w mojej pracy jest płynący czas, który staram się maksymalnie wykorzystać. Zachęcam do składania wniosków za moim pośrednictwem. Zadowolony Klient i kolejne polecenia to dla mnie największa satysfakcja z pracy.

Umów konsultację z Dorotą Żelechowską

Odpowiedz na kilka pytań, aby ekspert mógł się przygotować do spotkania

"*" oznacza pola wymagane

Etap 1 z 5